slideshow
slideshow
slideshow

 

Profesionálny horizontálny štiepač dreva PezzolatoProfesionálne horizontálne štiepače dreva od Pezzolata patria k tomu najlepšiemu, čo nie len náš, ale i svetový trh môže ponúknuť. S viac než 30 ročnými skúsenosťami s výrobou strojom pre spracovanie dreva môže firma Pezzolato ponúknuť špičkovú kvalitu v oblasti tejto techniky. Sme schopní ponúknuť stroj a po prípade ho upraviť podľa žiadosti zákazníka. Zaškolenie a prípadný rýchly servis je z našej strany samozrejmosťou. Veríme, že budeme s našou ponukou maximálne spokojní a tešíme sa na Vaše zavolanie.


Viac o produkte: Profesionálne horizontálne štiepače dreva

Štiepací automat Pezzolato rada TL


Stroj TL 750 je podľa bezpečnostných predpisov skonštruovaný k rezaniu a štiepaniu kmeňov do priemeru 28 cm. Činnosť stroja je ovládaná pomocou pák hydraulických rozvádzačov na ovládacom paneli. Naštiepané drevo padá do výstupného dopravníka. Stroj je vybavený 3-bodovým závesom za traktor.


Viac o produkte: Štiepacie automaty Pezzolato rada TL

Štiepací automat Pezzolato rada TLCStroje na výrobu palivového dreva TLC 900/1000/1200/1300 sú konštruované podľa bezpečnostných predpisov k rezaniu a štiepaniu kmeňov do priemeru 36 cm u modelu TLC900, do priemeru 40 cm u modelu TLC 1000, do priemeru 46 cm u modelu TLC1200 a do priemeru 51 cm u modelu TLC1300.

Viac o produkte: Štiepacie automaty Pezzolato rada TLC


Štiepací automat Pezzolato rada TM


Stroj TM 400 je podľa bezpečnostných predpisov skonštruovaný k rezaniu a štiepaniu kmeňov do priemeru 41 cm. Stroj je vybavený reťazovou pílou, ktorá umožňuje veľký záber rezu. Činnosť stroja je ovládaná pomocou pák hydraulických rozvádzačov na ovládacom panely. Naštiepané drevo padá do výstupného dopravníka. Stroj je vybavený 3-bodovým závesom za traktor.


Viac o produkte: Štiepacie automaty Pezzolato rada TM

Štiepkovač za traktor


 

Diskové štipekovače PEZZOLATO – rada PZ sú určené pre spracovanie drevných zbytkov pochádzajúcich so sezónnej údržby stromov, živých plotov, z likvidácie klestí po ťažbe atď. Maximálny priemer štiepenej hmoty je podľa typu od 100 do 250 mm.

Viac o produkte: Štiepkovač za traktor