slideshow
slideshow
slideshow


Malotraktor INVICTUS

Traktor INVICTUS je najľahší z ponuky firmy BCS, ktorý nahradil predchádzajúci model svojej triedy VICTOR. Zákazník si môže vybrať malotraktor s riaditeľnou prednou nápravou (označenie RS) alebo s kĺbovým riadením (označenie AR). Vďaka kompaktným rozmerom a nízkemu polomeru otáčania sa môžu tieto traktory ľahko pohybovať v obmedzených priestoroch.
 

Špecifikácia stroja

MOTOR:

Traktory sú vybavené robustnými motormi KUBOTA – motory novej generácie, ktoré spĺňajú prísne emisné limity EURO II o výkonoch 26 HP a 35 HP. Obidva motory sú vodou chladené a vďaka svojej spoľahlivosti, tichému behu a úrovni vybrácií tieto motory patria ku špičkám vo svojej kategórii.

PREVODOVKA:

Modely invictus disponujú 12 rýchlosťami: 8 rýchlostí pred a 4 rýchlosti vzad. Sú vybavené diferenciálmi a mechanickou uzávierkou, majú integrovaný pohon všetkých štyroch kôl a osciláciu rámu +/- 15° zaisťujú max. pohon i na nerovných terénoch a svahoch.

Miesto vodiča:

Pohodlie vodiča v traktoroch Invictus je dané riadiacou pákou umiestenou pod prístrojovou doskou, ktorá zaisťuje maximálny prístup k sedačke vodiča. Sedačka je odpružená a vybavená bezpečnostnými pásmi. Blatníky a podvozok zaisťujú maximálnu ochranu vodiča.

Ovládacie prvky majú nový design: dva kruhové pohľady vsadené do prístrojovej dosky dávajú interiéru elegantný vzhľad a poskytujú vodičovi všetky potrebné data pre bezpečný premávku traktoru.

HYDRAULICKÝ SYSTÉM

Vďaka vysoko výkonnému hydraulickému systému s čerpadlom o objeme 33 l a pracovným tlakom 125 bar je zaistený maximálny výkon riadenia. Traktory môžu byť vybavené 3 rozvádzačmi až 6 rýchlospojkami a max. tlakom pre široké využitie náradia.

Zadný hydraulický záves je vybavený 2 ramenami s 3-bodovým závesom kat. 1, so zdvíhacou silou 1050 kg.